Bizden Haberler


 
 
 
 ANAMUR EKSPRES-10.04.2022
 Anamur Turizmi İçin 7/24 TOUR da Büyük Yatırım
Anamur da öncelikle tur hizmetinde tecrübe ve öncülüğü elinde tutan A sınıfı ANAMUR 7-24 TOUR Seyahat Acentası sezonun ilk günlerinde olunmasına rağmen sunduğu konforlu hizmetle bölgemizde büyük bir boşluğu doldurdu. Acenta, kuruluşunun daha birinci ayında, tercih sırasındaki ilk yerini aldı. Öncelikle insana hizmet ruhu ile başlayan, NOMİA Yat ve Tekne Turları ile birlikte Cabriyo (üstü açık otobüs) le Anamur içi kara gezi turlarda bölgemizde turizme büyük katkı sağlıyor. Firma yöneticisi Batuhan Temel, Ecevit Ortaç ve Mehmet Tahir Aslan’ın güçlerini birleştirerek kurdukları acentanın, Anamur halkına ve Anamur’u ziyaret edecek tüm misafirlerimize kaliteli, güvenli ve konforlu bir hizmet vereceğine dikkat çekiliyor.

 
 
 
 Bozyazı Gazetesi-09.04.2022
 ANAMUR 7/24 TOUR Seyahat Acentesi Hizmete Açıldı
Mersin’in Anamur ilçesinde bölgeye hizmet verecek olan ‘ANAMUR 7-24 TOUR’ adı altında A sınıfı seyahat acentesi kuruldu. Düzenlediği turlar ile turizme katkı sağlayan, NOMİA Yat ve Tekne Turları Firma yöneticileri Batuhan Temel Artık, Ecevit Ortaç ve Mehmet Tahir Aslan’ın kurduğu ‘ANAMUR 7-24 TOUR’ Anamur ve Bozyazı’ya yönelik hizmet verecek. Firma yetkilileri amaçlarının, Gazipaşa – Anamur – Bozyazı-Gazipaşa Havalimanı transfer hizmeti vermenin yanında Yurtiçi-Yurtdışı Turlar, Yurtiçi Bölgesel Turlar, Günübirlik Kültür ve Tarihi Turların, Yat-Tekne Turlarının organizasyonu ve düzenlemesi ile ilgili daha kaliteli, daha güvenli, daha konforlu hizmet vermek olduğunu belirttiler.

 
 
 
 Yeni Anamur-09.04.2022
 Anamur 7/24 TOUR Seyahat Acentesinden Açıklama
Anamur’da bölgeye hizmet verecek olan ‘ANAMUR 7-24 TOUR’ adı altında A sınıfı seyahat acentesi kuruldu. Düzenlediği turlar ile turizme katkı sağlayan, NOMİA Yat ve Tekne Turları Firma yöneticileri Batuhan Temel , Ecevit Ortaç ve Mehmet Tahir Aslan’ın kurduğu ‘ANAMUR 7-24 TOUR’ Anamur ve Bozyazı’ya yönelik hizmet verecek. Firma yetkilileri amaçlarının, Gazipaşa – Anamur – Bozyazı-Gazipaşa Havalimanı transfer hizmeti vermenin yanında Yurtiçi-Yurtdışı Turlar, Yurtiçi Bölgesel Turlar, Günübirlik Kültür ve Tarihi Turların, Yat-Tekne Turlarının organizasyonu ve düzenlemesi ile ilgili daha kaliteli, daha güvenli, daha konforlu hizmet vermek olduğunu belirttiler. Yapılacak olan resmi açılışın ardından şehit ailelerine ücretsiz transfer hizmeti vereceklerini ifade eden firma yetkilileri, “Halkımıza bugüne kadar farklı firma adında hizmette bulunduk. Her zaman kaliteli ve sürdürülebilir yenilikçi hizmet anlayışımızla bundan sonra Anamur 7-24 Tour firmamız aracılığı ile hizmetimizi ve çizgimizi bir üst hedefe taşıyarak halkımıza hizmetlerimize devam edeceğiz” açıklamasında bulundular.

 
 
 
 Anamur Postası-07.04.2022
 ANAMUR 7 / 24 TOUR YAKINDA HİZMETİNİZDE
Anamur 7 / 24 TOUR Seyahat Acentası çok yakında Anamur’da hizmet vermeye başlayacak. Anamur 7 / 24 TOUR Seyahat Acentası yetkilileri yaptığı açıklamada ; ” 21 Şubat 2022 tarihinde ANAMUR 7-24 TOUR adı altında A SINIFI Seyahat Acentası olarak kurulmuştur. Bölgemizde Yat ve Tekne Turizmine büyük katkılarda bulanan NOMİA Yat ve Tekne Turları Firma yöneticisi Batuhan TEMEL , Ecevit ORTAÇ ve Mehmet Tahir ASLAN ile birlikte, Anamur halkına ve Anamur’u ziyaret edecek tüm misafirlerimize Gazipaşa – Anamur – Bozyazı-Gazipaşa Havalimanı transfer hizmeti vermenin yanında Yurtiçi-Yurtdışı Turlar, Yurtiçi Bölgesel Turlar, Günübirlik Kültür ve Tarihi Turların ve Yat-Tekne Turlarının organizasyonu ve düzenlemesi ile ilgili daha kaliteli, daha güvenli, daha konforlu hizmet verecektir.

 
 
 Anamur Haber-07.04.2022
 Anamur 7/24 Tour Hizmet Araçları
Anamur 7/24 Tour Hizmet Araçları

 
 
 
 Akdeniz Postası-07.04.2022
 Anamur 7-24 Tour Hizmete Başladı
Anamur 7-24 Tour, bölgenin transfer alanındaki açığını kapatmak ve halka kaliteli hizmeti sunmak amacıyla faaliyete başladı. Batuhan Temel, Ecevit Ortaç ve Mehmet Tahir Aslan, Anamur ve bölgesine yakışır bir hizmet verebilmek için var güçleriyle çalışacaklarını söyledi ve şu açıklamayı yaptı: